+38 (095) 390-00-77

+38 (098) 390-00-77

Увійти icon

Група компаній «РОСКО ГРУП» з 2008 року активно розвивається на ринку України як дистриб'ютор і імпортер засобів захисту рослин, посівного матеріалу і добрив. За цей час ми зарекомендували себе як лояльний динамічно розвивається, орієнтована в першу чергу на потреби аграріїв в інноваційних технологіях для збільшення врожайності та при цьому в оптимізації витрат на вирощування.


Ми створили агрономічний центр для можливості проведення дослідів і аналізу отриманих результатів в залежності від погодних умов і застосовуваних технологій, а також засобів захисту рослин і посівного матеріалу.


Наша лабораторія робить аналіз грунту і листової поверхні.

Наші фахівці беруть участь в міжнародних семінарах і щорічно проходять підвищення кваліфікації.


Ми пропонуємо тільки найкраще рішення!

Нами створено логістичний центр в Одеській області, площею понад 4 тисячі квадратних метрів, призначений для зберігання пестицидів, добрив і посівного матеріалу.

Ми надаємо послуги зі зберігання, а також виконуємо доставку та експедирування.


Нашими послугами користуються багато міжнародних хімічні компанії.

Нами налагоджена складська логістика в регіонах так, що ми доставляємо товар в будь-яку точку України протягом доби.


Ми пропонуємо комплекс послуг по внесенню засобів захисту рослин сучасними самохідними обприскувачами з високим кліренсом, т. До вони є найкращим універсальним засобом для обробки різних культур рідкими агрохімікатами і забезпечують високу швидкість внесення.


Спеціально для аграріїв нами розроблена програма: Фінансова підтримка і Фінансова лояльність, допомагає будувати міцні і надійні відносини на довгі роки.


З січня 2016 наша компанія починає безстрокову благодійну акцію для дітей-сиріт з різних регіонів України. Для цього ми організували благодійний фонд «ДИВО» і команду, готову прищеплювати в нашій країні європейські цінності.


Працюючи з нами, ви автоматично допомагаєте дітям, тому що від кожної угоди буде перерахований відсоток на рахунок «ДИВО» і в кінці кожного року публічний звіт про наших з вами добрих справах!


Наші переваги:

Кожен клієнт є ключовим.

Для нас важливі всі клієнти і з кожним ми працюємо за принципом індивідуального підходу, надаючи всі переваги, які може запропонувати наша компанія.


Гнучкі умови.

Політика нашої компанії - це зручність роботи і якісний сервіс, тому ми готові розглядати нестандартні умови, дотримуватися оптимальної для клієнта схеми. Для постійних партнерів діють додаткові знижки, пільги та особливі умови оплати.


Найбільш зважений асортиментний ряд.

Ми постаралися надати найбільш популярні позиції в необхідних кількостях в різних цінових категоріях. Можливі поставки під замовлення, гнучкість підходу поширюється не тільки на фінансові умови, а й на асортиментну політику.


Злагоджена логістика. Ми доставляємо товари в оптимальні терміни, виконуючи всі свої зобов'язання.


Агрономічний супровід:

Компанія «РОСКО ГРУП» пропонує своїм клієнтам послугу: "Агрономічний супровід". Команда кваліфікованих фахівців допоможе Вам розробити ефективну систему захисту рослин, запропонує оптимальний посівний матеріал, який буде підходити до конкретно Вашої зоні вирощування.


Доставка По Всій ​​Україні: За допомогою наших логістів ми зможемо вірно і точно доставити товар в ваш населений пункт під час і швидко.

Доставка

Доставимо ваші замовлення, практично в будь-яке місто України за 1-2 робочих дні

Оплата

Ви можете здійснити оплату готівкою при отриманні або кредитною карткою